Forum Sectia 9
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Care replica este mai buna?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Legioner
S9 Unit
Legioner


Varsta : 45
Localizare : Sibiu

Care replica este mai buna? Empty
MesajSubiect: Care replica este mai buna?   Care replica este mai buna? Icon_minitimeDum Oct 12, 2014 1:22 pm

Salut, doresc sa cumpar o replica dar nu stiu care este mai buna. Dispun  de 1000ron+. Ce am gasit si mi-a placut sunt urmatoarele 3 modele.
       King Arms M4 Magpul PTS MOE                  
       ASR 114 Spyder BlowBack Full Metal [APS]
       Replica MASADA [A&K]
Doresc o replica la care sa gasesc piese de schimb si  posibilitate de upgrade. Calitatea ma interseaza ca pe viitor sa nu o schimb eventual sa o upgradez.Orice informatie mi-ar fi de ajutor multumesc.
Nu pot posta link-urile in primele 7 zile..
Sus In jos
Legioner
S9 Unit
Legioner


Varsta : 45
Localizare : Sibiu

Care replica este mai buna? Empty
MesajSubiect: Re: Care replica este mai buna?   Care replica este mai buna? Icon_minitimeDum Oct 12, 2014 1:26 pm

Am uitat sa postez ce teava de precizie, baterie sau alte piese importante mi-ar trebui la inceput sa cumpar cu replica.
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit
Ghost Leader


Varsta : 44
Localizare : Sibiu, Romania

Care replica este mai buna? Empty
MesajSubiect: Re: Care replica este mai buna?   Care replica este mai buna? Icon_minitimeLun Oct 13, 2014 2:30 am

lasa un numar de telefon ca vorbesc mai fluent decat scriu
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Legioner
S9 Unit
Legioner


Varsta : 45
Localizare : Sibiu

Care replica este mai buna? Empty
MesajSubiect: Re: Care replica este mai buna?   Care replica este mai buna? Icon_minitimeLun Oct 13, 2014 2:59 am

0741639032 poti suna oricand, mersi
Sus In jos
Legioner
S9 Unit
Legioner


Varsta : 45
Localizare : Sibiu

Care replica este mai buna? Empty
MesajSubiect: Re: Care replica este mai buna?   Care replica este mai buna? Icon_minitimeLun Oct 13, 2014 10:56 am

Am mai gasit si o replica(electric) pe gunfire.pl We MSK carbine replica - black.
As alege intre gunfire.pl We MSK carbine replica - black 331euro
airsoft6.ro  King Arms M4 Magpul PTS MOE 1432lei + RIS 9" MK18 62euro sa arate "la fel" iar pretul sare un pic.
Nu gasesc destula informatie sa ma pot decide...despre WE MSK pe partea electrica nu am auzit nimic.
Sus In jos
Legioner
S9 Unit
Legioner


Varsta : 45
Localizare : Sibiu

Care replica este mai buna? Empty
MesajSubiect: Re: Care replica este mai buna?   Care replica este mai buna? Icon_minitimeMier Oct 15, 2014 1:09 pm

se merita lanterna asta? de pe  aliexpress.com    Home > All Categories > Sports & Entertainment > Hunting > Weapon Lights

   Tactical SureFire M952V LED Flashlight Weapon Lights Free Shipping  55$
Sus In jos
serghei
S9 Unit
serghei


Varsta : 44
Localizare : sibiu

Care replica este mai buna? Empty
MesajSubiect: Re: Care replica este mai buna?   Care replica este mai buna? Icon_minitimeMier Oct 15, 2014 2:15 pm

http://www.taiwangun.com/en/battle-tested-set-m4a1-w-modification-kit-p-j?from=listing&campaign-id=19



eu de asta ziceam ...mi se pare o afacere buna ...are viteza buna, upgrade-uri facute ...si baterie inclusa...+ ca are deja un red dot foarte misto.


si aia de la WE de pe gunfire e faina ..e chestie de gust
Sus In jos
serghei
S9 Unit
serghei


Varsta : 44
Localizare : sibiu

Care replica este mai buna? Empty
MesajSubiect: Re: Care replica este mai buna?   Care replica este mai buna? Icon_minitimeMier Oct 15, 2014 2:19 pm

lanterna mi se pare foarte faina ...si destul de puternica 280 lumeni ...cam ca a mea (250 lumeni)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care replica este mai buna? Empty
MesajSubiect: Re: Care replica este mai buna?   Care replica este mai buna? Icon_minitime

Sus In jos
 
Care replica este mai buna?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Magazin online airsoft-cluj.ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Militehnicus :: Echipament & Replici-
Mergi direct la: