Forum Sectia 9
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu

In jos 
+11
ArhAnghel
Danezu'
Lex
Punisher
serghei
Legioner
Paul .
Alien_
Ballin
LucianH
Ghost Leader
15 participanți
AutorMesaj
Ghost Leader
S9 Unit
Ghost Leader


Varsta : 44
Localizare : Sibiu, Romania

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeLun Noi 09, 2009 4:14 am

Bun Venit,

Faptul ca ai intrat sa citesti aceasta sectiune arata faptul ca esti interesat sa te alaturi Sektion 9 Airsoft Club Sibiu - lucru pentru care te felicitam si care nu poate decat sa ne bucure.

Inainte insa de a merge mai departe iti recomandam sa citesti cu atentie urmatoarele!

Am pregatit pentru tine un mic ghid care sa sintetizeze pasii urmariti in acceptarea ta ca membru, asteptarile noastre de la tine si ce putem sa iti oferim.

1. in primul rand iti recomandam ca inainte de a lua o decizie in aceasta directie (de a deveni membru) sa vii la cateva jocuri cu noi si sa vezi care este atmosfera de joc si daca te simti in largul tau cu noi.

2. la joc incercam sa ne ghidam dupa regulamentul Sad Buneh pe care il gasesti aici .: Citeste-l cu atentie! Respectarea lui te va scuti de multe neplaceri pe viitor, atat in jocurile cu noi cat si in jocurile cu altii. La jocuri acceptam si incarcatoare hi-cap, insa incurajam folosirea mid-urilor.

Majoritatea dintre noi jucam airsoft de suficient de mult timp incat sa ajungem in acel moment in care sa vrem mai mult, unde cautam sa punem accent pe calitate, in defavoarea cantitatii. Facem asta prin abordarea unui sistem de joc orientat spre performanta, cu puternice elemente de mil-sim si role-play.

Daca vrei sa ni te alaturi dar consideri ca death-match-ul este experienta suprema de a juca airsoft... s-ar putea sa fi dezamagit de jocurile noastre!

3. iar daca dupa cateva jocuri, esti la fel de hotarat, poti lasa si un mesaj mai jos in care iti exprimi intentia de a ni te alatura. Ce e important de mentionat este ca nu avem o politica agresiva de recrutare. Nu avem jucatori preferati, insa avem jucatori care ne prefera.

4. odata indeplinit punctul 3, vom avea o discutie in aceasta directie la nivel de echipa si daca o concluzie ( ca intrarea ta in club se poate dovedi benefica, atat pentru tine ca individ cat si pentru noi ca grup) este unanim atinsa de catre membri S9 va urma o perioada de observare in care vei juca exclusiv cu noi.

5. trebuie sa sti ca pe langa respectarea cu sfintenie a regulamentului Sad Buneh pe care il gasesti aici .: asteptam de la tine sa vii la joc in uniforma de camuflaj personala (costum de sport negru sau costum de ATV nu se pune) + sa ai replica ta proprie. Ne asteptam din partea ta la fair-play, discernamant in ceea ce priveste siguranta ta si a celorlalti parteneri de joc si respect pentru toti jucatorii de airsoft indiferent de dispute mai mult sau mai putin personale.

6. de obicei, nu acceptam mai mult de 3-4 mebri noi / an, desi nu respingem posibilitatea unor evenimente exceptionale. Nu exista o perioada minima sau maxima dupa care sa iti primesti emblema S9 (media este undeva intre 3 si 6 luni) si astfel sa fie marcata in mod oficial acceptarea ta in echipa, insa iti garantam ca va fi un moment deosebit pe care il vei aprecia la maxim.

7. odata intrat in S9, nu platesti taxa lunara de membru. Sunt insa situatii in care se fac cumparaturi la comun pentru club si atunci cheltuielile se impart la numarul de membri (oricum, acest lucru nu se petrece in fiecare luna si este convenit de comun acord daca respectiva achizitie este sau nu necesara).

8. in S9 cautam sa fim o singura voce si sa aratam acelasi respect atat unui jucator veteran cat si cuiva aflat la primul joc. Primeaza fair-play-ul si voia buna.

Indiferent de vechimea unui membru, daca se va ajunge la concluzia ca stilul sau de joc dauneaza imaginii "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu si/sau dauneaza grupului si calitatii jocurilor cu partenerii de joc, calitatea de membru poate fi retrasa, asta in conditiile in care respectivul membru refuza sa se corecteze.

9. ca si membru Sektion 9 Airsoft Club Sibiu vei avea:
+ parte de jocuri dinamice, cu obiective specifice care sa iti puna la incercare abilitatile de joc si leadership dupa caz;
+ posibilitatea de a participa la evenimente unde participarea este deschisa doar membrilor unui club;  
+ posibilitatea de a participa la evenimente exclusiviste la care invitatia este doar pentru anumite cluburi (printre care sa se numere bineinteles si S9; exemplu: vezi Iron Team);
+ jocuri in zone rezervate doar membrilor;
+ acces la diferite resurse materiale sau informationale;
+ sustinerea din partea noastra in ceeea ce priveste proiecte personale legata de airsoft;
+ sentimentul de apartenenta la un grup care considera ca airsoftul este un sport de performanta, care pretuiesc camaraderia si care sunt deschisi la idei noi; etc.

In speranta ca am reusit sa raspundem la cat mai multe din intrebarile tale, atat eu cat si colegi mei asteptam sa te cunostem si sa avem cat mai multe jocuri memorabile impreuna.

Spetznaz  Ghost Leader


Ultima editare efectuata de catre Ghost Leader in Sam Aug 16, 2014 2:20 am, editata de 4 ori
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Ghost Leader
S9 Unit
Ghost Leader


Varsta : 44
Localizare : Sibiu, Romania

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeDum Oct 20, 2013 10:59 am

actualizat textul de mai sus ^
we are many we are many we are many we are many we are many 
Sus In jos
http://www.6mm.ro
LucianH
Meerkats Team
LucianH


Varsta : 34
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeJoi Iun 12, 2014 3:21 am

În ceea ce mă priveşte, întrebarea este: Cra sau ba ?
Sus In jos
Ballin
Meerkats Team
Ballin


Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeJoi Iun 12, 2014 3:32 am

Cra! In sfarsit... mai asteptam inca unul sa intrebe
Sus In jos
Alien_
S9 Unit
Alien_


Varsta : 55
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeJoi Iun 12, 2014 4:34 am

CRA...CRA...
Luci, nu-i asa ca ATACS-ul este un camuflaj frumos?
Pe langa ca este frumos, este si foarte eficient!
Sus In jos
Ballin
Meerkats Team
Ballin


Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeJoi Iun 12, 2014 5:57 am

Da Luci! Si cred ca iti sta tare bine in el  sfantu 
Sus In jos
LucianH
Meerkats Team
LucianH


Varsta : 34
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeVin Aug 15, 2014 1:10 am

Cred ca e mai bine ba
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit
Ghost Leader


Varsta : 44
Localizare : Sibiu, Romania

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeVin Aug 15, 2014 11:33 am

@ Lucian

Personal consider ca decizia ta e luata intr-un moment care o face sa fie putin pripita.

Insa iti respect aceasta decizie. Poate in timp lucrurile au sa schimbe si sper ca asta nu o sa te impiedice sa participi la jocurile pe care le facem.

PS. Am sters posturile de dupa cel mai de sus, fiindca nu isi aveau locul.
Sus In jos
http://www.6mm.ro
LucianH
Meerkats Team
LucianH


Varsta : 34
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeVin Aug 15, 2014 3:43 pm

Gabi motivul deciziei mele il cunosti si nu are legatura cu evenimentul....Nu cred ca pot coexista langa anumite persoane...
Daca imi permiti sa postez in continuare jocuri de noapte cand nimeni nu o face sa imi spui te rog..
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit
Ghost Leader


Varsta : 44
Localizare : Sibiu, Romania

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeSam Aug 16, 2014 2:24 am

am actualizat textul privind procedura de acceptare a noilor membri ca sa fie putin mai clar + link-urile bune catre regulamentul Sad Bunneh!

@ Lucian

cred ca tia-m raspuns pe fb la intrebarea asta. Oricine poate sa posteze propuneri de jocuri. Important e jocul in sine, nu cine il propune.
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Paul .
S9 Unit
Paul .


Varsta : 28
Localizare : sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeMar Sept 02, 2014 1:25 am

Doresc din propria initiativa si nesilit de nimeni, sa depun cerere pentru a devenii un corb!! Very Happy
Cred ca am avut destule jocuri la activ si cu voi si cu meerkats si am decis ca intre noi este strans legata o relatie de prietenie Friends , ceea ce eu cred ca conteaza cel mai mult,nu cine esti si nu ce lucrezi!
si cu asta am incheiat discursul meu pentru cererea de intrare in club!
sper ca am postat unde trebuie Very Happy
Sus In jos
Ballin
Meerkats Team
Ballin


Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeMar Sept 02, 2014 10:48 am

Friends
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit
Ghost Leader


Varsta : 44
Localizare : Sibiu, Romania

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeMier Sept 03, 2014 1:27 am

paulica, vreau sa te felicit pentru doua lucruri:
1. ca ti-ai luat BAC-ul (conditie esentiala de altfel ca sa te lase parinti sa ne bucuram de prezenta ta la jocuri)
2. decizia de a te alatura S9

si da, ai postat unde trebuie. acum te aveam in ochean!
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Legioner
S9 Unit
Legioner


Varsta : 45
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeLun Feb 02, 2015 1:56 pm

Dragi mosului ce sa va spun, de fapt nici nu stiu cu ce sa incep, parca ii multa mai usor sa te uiti prin Red Dot :)). In mare parte cam asta sunt cu + si -, daca considerati ca mai aveti loc pentru inca unul eu sunt bucuros sa ma alatur  Friends .  Sunt prea multe lucruri pozitive sa le scriu aici asa ca ii las  pe restul sa le descopere(singuri, in intuneric, printre bile==>  Boobs )  :). Dar ce imi place cel mai mult, de fiecare data lumea se distreaza, reususesti  sa pleci acasa pozitiv(chiar si cu peplica in doua.. lol! ). Consider un lucru mare..
Sus In jos
Ballin
Meerkats Team
Ballin


Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeLun Feb 02, 2015 2:41 pm

Rock rulez
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit
Ghost Leader


Varsta : 44
Localizare : Sibiu, Romania

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeMar Feb 03, 2015 12:01 am

Tino, ne bucura decizia ta. Chiar ziceam ca daca mai astepti mult incepeam cu apropouri

aplauze
Sus In jos
http://www.6mm.ro
serghei
S9 Unit
serghei


Varsta : 44
Localizare : sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeMar Feb 03, 2015 1:02 am

tino ....buna decizia ....si noi ne bucuram ....si ne place cu tine Very Happy
Sus In jos
Punisher
S9 Unit
Punisher


Varsta : 34
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeDum Feb 08, 2015 4:48 am

Salutare.

Paul ma numesc, am decis sa urmez exemplul lui Tino si sa imi depun si eu o cerere de intrare in clubul S9. Chiar daca sunt nou in airsoft (astazi a fost al 4-lea joc) am ceva experiente de milsim datorita paintball-ului. Sper sa ma alatur voua cat mai repede fiindca pana acum am avut parte doar de experiente placute si acelasi lucru imi doresc si in continuare :)
Sus In jos
Alien_
S9 Unit
Alien_


Varsta : 55
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeDum Feb 08, 2015 7:53 am

Bravo tie si lui Tino, pentru decizie!!! aplauze A-Tacs aveti!Uauuuu! Sa va vedem cum va descurcati cu croncaniturile Come on!
Sus In jos
Ballin
Meerkats Team
Ballin


Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeDum Feb 08, 2015 8:22 am

aplauze
Sus In jos
Lex

Lex


Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeDum Apr 19, 2015 11:30 am

Salutare, de ceva timp in coace ma roade o intrebare: cum sa va intreb? Azi am ajuns la concluzia ca nu conteaza cum ci decat sa intreb. As dorii sa devin mebru Sektion9. In ultimele lunii am avut parte de jocuri frumoase alaturi de voi si de multe experiente faine, si as dorii ca acestea sa fie cat mai multe si daca posibil pana la adanci batraneti. Very Happy si cu asta am ziso.
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit
Ghost Leader


Varsta : 44
Localizare : Sibiu, Romania

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeDum Apr 19, 2015 11:48 am

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Image

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu LL
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Danezu'

Danezu'


Varsta : 28
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeLun Mai 11, 2015 12:10 pm

Datorita lui Paulica cu invitatia de la ora 4 dimineata a primului meci cu voi , am ajuns la concluzia ca as vrea sa devin un Corb.
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit
Ghost Leader


Varsta : 44
Localizare : Sibiu, Romania

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeLun Mai 11, 2015 1:15 pm

Grunca Dan a scris:
am ajuns la concluzia ca as vrea sa devin un Corb.

try black magic, it'll be fun they said...
Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Ravensssd

aplauze
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Paul .
S9 Unit
Paul .


Varsta : 28
Localizare : sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeLun Mai 11, 2015 2:19 pm

Dan-One!!! Friends lol! aplauze
Sus In jos
Ballin
Meerkats Team
Ballin


Varsta : 37
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeMar Mai 12, 2015 9:12 am

Napolact :))
Sus In jos
ArhAnghel
S9 Unit
ArhAnghel


Varsta : 36
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeJoi Sept 08, 2016 1:57 am

Salut!

Ma numesc Sorin (Anghel), sunt membru Silent Strike si vreau sa joc airsoft. Pana acum am jucat paintball, impreuna cu Tino si Paul, deci am o oarecare experienta a modului de joc. Airsoft am jucat de doua ori, o data cu voi acum aproximativ un an. De curand mi-am achizitionat si eu o replica de airsoft si as vrea sa vin cu voi la joc. Apoi, daca dupa cateva jocuri, toata lumea e de acord, imi voi depune candidatura de membru Sektion 9. :)
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit
Ghost Leader


Varsta : 44
Localizare : Sibiu, Romania

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeJoi Sept 08, 2016 2:47 am

Anghel,

bun venit in randul jucatorilor de airsoft. Cunoscandu-i pe Tino si Paul, sunt convins ca fiecare din membri echipei Silent Strike sunt oameni faini, de onoare si care se misca bine in teren, pe care orice echipa din Sibiu si i-ar dori in componenta sa.

Hai la jocuri, vezi daca exista chimie si ulterior discutam si de candidatura!

Friends
Sus In jos
http://www.6mm.ro
torky_cougar
S9 Unit
torky_cougar


Varsta : 47
Localizare : sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeVin Sept 09, 2016 11:31 pm

SO CE? Bun venit in gasca vesela . Cat mai multe bile (nu conteaa, e ok si la coechipieri)
Sus In jos
ArhAnghel
S9 Unit
ArhAnghel


Varsta : 36
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeVin Sept 09, 2016 11:35 pm

So rin. :-D:-D
Merci de bun venit. :-)
Sus In jos
Tiranu
S9 Unit
Tiranu


Varsta : 34
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeMar Noi 22, 2016 8:48 am

Venind la jocurile saptamanale si cunoscand baietii participanti la joc din ambele clubri active in Sibiu as vrea sa ma indrept in spre un club,si sunt convins ca este cea mai buna alegere pe care o pot face.Atasandu-ma mai mult de membri S9 as dori sa imi depun si eu cererea de a deveni membru Clubului S9 Sibiu.

Va Multumesc.
Sus In jos
Ghost Leader
S9 Unit
Ghost Leader


Varsta : 44
Localizare : Sibiu, Romania

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeMar Noi 22, 2016 10:07 pm

cu ce te-au santajat baietii astia? ce ai facut?
vezi ca astia din S9 sunt ca Mafia...
groarr
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Tiranu
S9 Unit
Tiranu


Varsta : 34
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeMier Noi 23, 2016 9:53 am

Nu conteaza,ma conformez,si ma fac si eu un mafiot mai mic. Very Happy :)
Sus In jos
wardrom

wardrom


Varsta : 33
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeMar Apr 04, 2017 8:09 am

Salutare baieti. Ma numesc Ciocan Andrei, membru silent strike impreuna cu Tino, Paul si Sorin.De ceva timp joc cu voi airsoft si vreau sa aplic oficial pentru S9. Sa ne vedem cu bine la joc si la antrenamente.:)
Sus In jos
SnakeBite

SnakeBite


Varsta : 45
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeVin Dec 01, 2017 5:44 am

Salut tuturor,

Da mai aveti vreun loc liber as fi foarte bucuros sa ma alatur voua.
Parerea despre mine cred ca este gata formata, umflatul in pene ar fi de prisos.

Sa auzim de bine!
Sus In jos
Punisher
S9 Unit
Punisher


Varsta : 34
Localizare : Sibiu

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitimeVin Dec 01, 2017 11:29 am

Welcome to the dark side :)

Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu 23674_10
Sus In jos
Continut sponsorizat





Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu   Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu Icon_minitime

Sus In jos
 
Recrutare membri "Sektion 9" Airsoft Club Sibiu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Heraldica siglei Sektion 9
» Nivele membri S9
» Ghost Gear - Primul Magazin de airsoft din Sibiu (online)
» Sibiu, 11 Aprilie 2010 ::: TAPSS - Tactical Airsoft Speed Shooting
» Sektion 9 pe Facebook

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Agora :: Recrutare membri-
Mergi direct la: