Forum Sectia 9
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


SECTIA 9 .:. FORTIUS QUO FIDELIUS
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Comunicat privind locatia Cisnadioara

In jos 
AutorMesaj
Ghost Leader
S9 Unit
Ghost Leader


Varsta : 44
Localizare : Sibiu, Romania

Comunicat privind locatia Cisnadioara Empty
MesajSubiect: Comunicat privind locatia Cisnadioara   Comunicat privind locatia Cisnadioara Icon_minitimeJoi Iul 23, 2015 1:20 am

data: 23 Iulie 2015
subiect: Comunicat privind locatia Cisnadioara
in atentia: Partenerilor de joc



In conditiile in care la cateva din jocurile la padurea de dinainte de Cisnadioara am fost abordati de padurar, care a comentat ca distrugem puietii si ca nu avem ce cauta acolo, azi am fost cu Claudiu / Alien la Ocolul Silvic Rasinari si am discutat cu Seful de Ocol.

Intalnirea a avut rolul de a primi aprobarea de a juca acolo si de a delimita clar o zona in care sa o putem face. Asadar accesul nostru acolo este conditionat de:
• sa nu lasam gunoaie in urma noastra (e de bun simt, dar se intampla)
• sa nu mai tragem dupa indicatoarele ocolului sau panourile acelea albe de plastic agatate de copaci (rolul lor este de a colecta insecte pentru ca cei de la Ocol sa isi dea seama cu ce au de a face)
• sa anuntam telefonic de fiecare data cand mergem

Desi nu a fost clarificat aspectul asta, insa urmeaza sa fie:
• probabil odata pe an, vom realiza o campanie de ecologizare a zonei, in care vom merge cu saci de gunoi pentru a strange PET-uri si conserve.


Comunicat privind locatia Cisnadioara Logo_sektion9
Sus In jos
http://www.6mm.ro
 
Comunicat privind locatia Cisnadioara
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Sectia 9 :: Agora :: Decizii Club-
Mergi direct la: